Opcje przeglądania
  • od
    do

TARKETT ICONIK 280 TEX

WYKŁADZINA TARKETT ICONIK 260 TEX - KIRUMA WARM BEIGE szer. - 4m

WYKŁADZINA TARKETT ICONIK 260 TEX - KIRUMA WARM BEIGE szer. - 4m
WYKŁADZINA TARKETT ICONIK 260 TEX - KIRUMA WARM BEIGE szer. - 4m

MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY

Jeśli szukasz stylowej i niedrogiej podłogi o szerokiej gamie inspirujących stylów i realistycznych wzorów, to kolekcja ICONIK 260Tex będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Powierzchnia podłogi jest zabezpieczona powłoką Extreme Protection, dzięki czemu Twoja podłoga będzie wyjątkowo odporna i łatwa do utrzymania w czystości.

Unikalne wzory drewna i kamienia

Matowy efekt

Grubość całkowita 2,6 mm;

warstwa ścieralna 0,20 mm

Bardzo odporny na zarysowania i plamy 10 lat gwarancji

rodzaj wykładziny: PCV

format: w rolce

grupa wykładzin: heterogeniczna 

klasa użyteczności: 22

grubość całkowita: 2,6 mm

grubość warstwy użytkowej: 0,20 mm

zabezpieczenie: Extreme Protection

szerokość rolki: 4m

waga całkowita: 1530 gr/m2

natężenie ruchu: średnie 

rozmiar: 25 mb x 4 m tj. 100 m2

Do rolki niestandardowej dodajemy koszt cięcia - 173,00 zł/brutto

 

Minimalna ilość zamówienia - 8 m2.

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 7-10 dni

Cena:

35,90 zł

Cena netto: 29,19 zł

m2

WYKŁADZINA TARKETT ICONIK 280 TEX - APUNARA OAK WHITE szer. - 4m

WYKŁADZINA TARKETT ICONIK 280 TEX - APUNARA OAK WHITE szer. - 4m
WYKŁADZINA TARKETT ICONIK 280 TEX - APUNARA OAK WHITE szer. - 4m

MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY

Kolekcja wykładzin winylowych ICONIK 280Tex do zastosowań domowych to idealne rozwiązanie do szybkiej i łatwej renowacji. Specjalny podkład tekstylny sprawia, że drobne niedoskonałości nierównego podłoża pozostają niewidoczne, a dodatkowo zapewnia wyższy komfort termiczny i akustyczny, pomagając stworzyć przytulny dom. Kolekcja oferuje bogactwo kolorów, wzorów i tekstur, odwzorowujących piękno kamienia, ceramiki i drewna. Dzięki powłoce Extreme Protection podłoga jest łatwa w utrzymaniu czystości i zachowuje swój wygląd na długo. 

Wyprodukowano w Niemczech.

Podkład tekstylny ułatwiający renowację.

Wysoki komfort pod stopami.

Redukcja dźwięków do 19dB.

Odporna na zadrapania i plamy.

15 lat gwarancji

rodzaj wykładziny: PCV

format: w rolce

grupa wykładzin: heterogeniczna 

klasa użyteczności: 23/32

grubość całkowita: 2,8 mm

grubość warstwy użytkowej: 0,35 mm

zabezpieczenie: Extreme Protection

szerokość rolki: 4m

waga całkowita: 1760 gr/m2

natężenie ruchu: średnie 

rozmiar: 25 mb x 4 m tj. 100 m2

Do rolki niestandardowej dodajemy koszt cięcia - 173,00 zł/brutto

 

Minimalna ilość zamówienia - 8 m2.

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 7-10 dni

Cena:

39,90 zł

Cena netto: 32,44 zł

m2

WYKŁADZINA TARKETT ICONIK 280 TEX - CEPPO DARK GREY szer. - 4m

WYKŁADZINA TARKETT ICONIK 280 TEX - CEPPO DARK GREY szer. - 4m
WYKŁADZINA TARKETT ICONIK 280 TEX - CEPPO DARK GREY szer. - 4m

MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY

Kolekcja wykładzin winylowych ICONIK 280Tex do zastosowań domowych to idealne rozwiązanie do szybkiej i łatwej renowacji. Specjalny podkład tekstylny sprawia, że drobne niedoskonałości nierównego podłoża pozostają niewidoczne, a dodatkowo zapewnia wyższy komfort termiczny i akustyczny, pomagając stworzyć przytulny dom. Kolekcja oferuje bogactwo kolorów, wzorów i tekstur, odwzorowujących piękno kamienia, ceramiki i drewna. Dzięki powłoce Extreme Protection podłoga jest łatwa w utrzymaniu czystości i zachowuje swój wygląd na długo. 

Wyprodukowano w Niemczech.

Podkład tekstylny ułatwiający renowację.

Wysoki komfort pod stopami.

Redukcja dźwięków do 19dB.

Odporna na zadrapania i plamy.

15 lat gwarancji

rodzaj wykładziny: PCV

format: w rolce

grupa wykładzin: heterogeniczna 

klasa użyteczności: 23/32

grubość całkowita: 2,8 mm

grubość warstwy użytkowej: 0,35 mm

zabezpieczenie: Extreme Protection

szerokość rolki: 4m

waga całkowita: 1760 gr/m2

natężenie ruchu: średnie 

rozmiar: 25 mb x 4 m tj. 100 m2

Do rolki niestandardowej dodajemy koszt cięcia - 173,00 zł/brutto

 

Minimalna ilość zamówienia - 8 m2.

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 7-10 dni

Cena:

39,90 zł

Cena netto: 32,44 zł

m2

WYKŁADZINA TARKETT ICONIK 280 TEX - FUMED OAK MEDIUM BROWN szer. - 4m

WYKŁADZINA TARKETT ICONIK 280 TEX - FUMED OAK MEDIUM BROWN szer. - 4m
WYKŁADZINA TARKETT ICONIK 280 TEX - FUMED OAK MEDIUM BROWN szer. - 4m

MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY

Kolekcja wykładzin winylowych ICONIK 280Tex do zastosowań domowych to idealne rozwiązanie do szybkiej i łatwej renowacji. Specjalny podkład tekstylny sprawia, że drobne niedoskonałości nierównego podłoża pozostają niewidoczne, a dodatkowo zapewnia wyższy komfort termiczny i akustyczny, pomagając stworzyć przytulny dom. Kolekcja oferuje bogactwo kolorów, wzorów i tekstur, odwzorowujących piękno kamienia, ceramiki i drewna. Dzięki powłoce Extreme Protection podłoga jest łatwa w utrzymaniu czystości i zachowuje swój wygląd na długo. 

Wyprodukowano w Niemczech.

Podkład tekstylny ułatwiający renowację.

Wysoki komfort pod stopami.

Redukcja dźwięków do 19dB.

Odporna na zadrapania i plamy.

15 lat gwarancji

rodzaj wykładziny: PCV

format: w rolce

grupa wykładzin: heterogeniczna 

klasa użyteczności: 23/32

grubość całkowita: 2,8 mm

grubość warstwy użytkowej: 0,35 mm

zabezpieczenie: Extreme Protection

szerokość rolki: 4m

waga całkowita: 1760 gr/m2

natężenie ruchu: średnie 

rozmiar: 25 mb x 4 m tj. 100 m2

Do rolki niestandardowej dodajemy koszt cięcia - 173,00 zł/brutto

 

Minimalna ilość zamówienia - 8 m2.

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 7-10 dni

Cena:

39,90 zł

Cena netto: 32,44 zł

m2

WYKŁADZINA TARKETT ICONIK 280 TEX - FUMED OAK NATURAL BEIGE szer. - 4m

WYKŁADZINA TARKETT ICONIK 280 TEX - FUMED OAK NATURAL BEIGE szer. - 4m
WYKŁADZINA TARKETT ICONIK 280 TEX - FUMED OAK NATURAL BEIGE szer. - 4m

MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY

Kolekcja wykładzin winylowych ICONIK 280Tex do zastosowań domowych to idealne rozwiązanie do szybkiej i łatwej renowacji. Specjalny podkład tekstylny sprawia, że drobne niedoskonałości nierównego podłoża pozostają niewidoczne, a dodatkowo zapewnia wyższy komfort termiczny i akustyczny, pomagając stworzyć przytulny dom. Kolekcja oferuje bogactwo kolorów, wzorów i tekstur, odwzorowujących piękno kamienia, ceramiki i drewna. Dzięki powłoce Extreme Protection podłoga jest łatwa w utrzymaniu czystości i zachowuje swój wygląd na długo. 

Wyprodukowano w Niemczech.

Podkład tekstylny ułatwiający renowację.

Wysoki komfort pod stopami.

Redukcja dźwięków do 19dB.

Odporna na zadrapania i plamy.

15 lat gwarancji

rodzaj wykładziny: PCV

format: w rolce

grupa wykładzin: heterogeniczna 

klasa użyteczności: 23/32

grubość całkowita: 2,8 mm

grubość warstwy użytkowej: 0,35 mm

zabezpieczenie: Extreme Protection

szerokość rolki: 4m

waga całkowita: 1760 gr/m2

natężenie ruchu: średnie 

rozmiar: 25 mb x 4 m tj. 100 m2

Do rolki niestandardowej dodajemy koszt cięcia - 173,00 zł/brutto

 

Minimalna ilość zamówienia - 8 m2.

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 7-10 dni

Cena:

39,90 zł

Cena netto: 32,44 zł

m2

WYKŁADZINA TARKETT ICONIK 280 TEX - GEA GREY szer. - 4m

WYKŁADZINA TARKETT ICONIK 280 TEX - GEA GREY szer. - 4m
WYKŁADZINA TARKETT ICONIK 280 TEX - GEA GREY szer. - 4m

MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY

Kolekcja wykładzin winylowych ICONIK 280Tex do zastosowań domowych to idealne rozwiązanie do szybkiej i łatwej renowacji. Specjalny podkład tekstylny sprawia, że drobne niedoskonałości nierównego podłoża pozostają niewidoczne, a dodatkowo zapewnia wyższy komfort termiczny i akustyczny, pomagając stworzyć przytulny dom. Kolekcja oferuje bogactwo kolorów, wzorów i tekstur, odwzorowujących piękno kamienia, ceramiki i drewna. Dzięki powłoce Extreme Protection podłoga jest łatwa w utrzymaniu czystości i zachowuje swój wygląd na długo. 

Wyprodukowano w Niemczech.

Podkład tekstylny ułatwiający renowację.

Wysoki komfort pod stopami.

Redukcja dźwięków do 19dB.

Odporna na zadrapania i plamy.

15 lat gwarancji

rodzaj wykładziny: PCV

format: w rolce

grupa wykładzin: heterogeniczna 

klasa użyteczności: 23/32

grubość całkowita: 2,8 mm

grubość warstwy użytkowej: 0,35 mm

zabezpieczenie: Extreme Protection

szerokość rolki: 4m

waga całkowita: 1760 gr/m2

natężenie ruchu: średnie 

rozmiar: 25 mb x 4 m tj. 100 m2

Do rolki niestandardowej dodajemy koszt cięcia - 173,00 zł/brutto

 

Minimalna ilość zamówienia - 8 m2.

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 7-10 dni

Cena:

39,90 zł

Cena netto: 32,44 zł

m2

WYKŁADZINA TARKETT ICONIK 280 TEX - GEA NATURAL szer. - 4m

WYKŁADZINA TARKETT ICONIK 280 TEX - GEA NATURAL szer. - 4m
WYKŁADZINA TARKETT ICONIK 280 TEX - GEA NATURAL szer. - 4m

MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY

Kolekcja wykładzin winylowych ICONIK 280Tex do zastosowań domowych to idealne rozwiązanie do szybkiej i łatwej renowacji. Specjalny podkład tekstylny sprawia, że drobne niedoskonałości nierównego podłoża pozostają niewidoczne, a dodatkowo zapewnia wyższy komfort termiczny i akustyczny, pomagając stworzyć przytulny dom. Kolekcja oferuje bogactwo kolorów, wzorów i tekstur, odwzorowujących piękno kamienia, ceramiki i drewna. Dzięki powłoce Extreme Protection podłoga jest łatwa w utrzymaniu czystości i zachowuje swój wygląd na długo. 

Wyprodukowano w Niemczech.

Podkład tekstylny ułatwiający renowację.

Wysoki komfort pod stopami.

Redukcja dźwięków do 19dB.

Odporna na zadrapania i plamy.

15 lat gwarancji

rodzaj wykładziny: PCV

format: w rolce

grupa wykładzin: heterogeniczna 

klasa użyteczności: 23/32

grubość całkowita: 2,8 mm

grubość warstwy użytkowej: 0,35 mm

zabezpieczenie: Extreme Protection

szerokość rolki: 4m

waga całkowita: 1760 gr/m2

natężenie ruchu: średnie 

rozmiar: 25 mb x 4 m tj. 100 m2

Do rolki niestandardowej dodajemy koszt cięcia - 173,00 zł/brutto

 

Minimalna ilość zamówienia - 8 m2.

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 7-10 dni

Cena:

39,90 zł

Cena netto: 32,44 zł

m2

WYKŁADZINA TARKETT ICONIK 280 TEX - HUDSON OAK NATURAL WHITE szer. - 4m

WYKŁADZINA TARKETT ICONIK 280 TEX - HUDSON OAK NATURAL WHITE szer. - 4m
WYKŁADZINA TARKETT ICONIK 280 TEX - HUDSON OAK NATURAL WHITE szer. - 4m

MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY

Kolekcja wykładzin winylowych ICONIK 280Tex do zastosowań domowych to idealne rozwiązanie do szybkiej i łatwej renowacji. Specjalny podkład tekstylny sprawia, że drobne niedoskonałości nierównego podłoża pozostają niewidoczne, a dodatkowo zapewnia wyższy komfort termiczny i akustyczny, pomagając stworzyć przytulny dom. Kolekcja oferuje bogactwo kolorów, wzorów i tekstur, odwzorowujących piękno kamienia, ceramiki i drewna. Dzięki powłoce Extreme Protection podłoga jest łatwa w utrzymaniu czystości i zachowuje swój wygląd na długo. 

Wyprodukowano w Niemczech.

Podkład tekstylny ułatwiający renowację.

Wysoki komfort pod stopami.

Redukcja dźwięków do 19dB.

Odporna na zadrapania i plamy.

15 lat gwarancji

rodzaj wykładziny: PCV

format: w rolce

grupa wykładzin: heterogeniczna 

klasa użyteczności: 23/32

grubość całkowita: 2,8 mm

grubość warstwy użytkowej: 0,35 mm

zabezpieczenie: Extreme Protection

szerokość rolki: 4m

waga całkowita: 1760 gr/m2

natężenie ruchu: średnie 

rozmiar: 25 mb x 4 m tj. 100 m2

Do rolki niestandardowej dodajemy koszt cięcia - 173,00 zł/brutto

 

Minimalna ilość zamówienia - 8 m2.

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 7-10 dni

Cena:

39,90 zł

Cena netto: 32,44 zł

m2

WYKŁADZINA TARKETT ICONIK 280 TEX - NORDIC OAK DARK NATURAL szer. - 4m

WYKŁADZINA TARKETT ICONIK 280 TEX - NORDIC OAK DARK NATURAL szer. - 4m
WYKŁADZINA TARKETT ICONIK 280 TEX - NORDIC OAK DARK NATURAL szer. - 4m

MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY

Kolekcja wykładzin winylowych ICONIK 280Tex do zastosowań domowych to idealne rozwiązanie do szybkiej i łatwej renowacji. Specjalny podkład tekstylny sprawia, że drobne niedoskonałości nierównego podłoża pozostają niewidoczne, a dodatkowo zapewnia wyższy komfort termiczny i akustyczny, pomagając stworzyć przytulny dom. Kolekcja oferuje bogactwo kolorów, wzorów i tekstur, odwzorowujących piękno kamienia, ceramiki i drewna. Dzięki powłoce Extreme Protection podłoga jest łatwa w utrzymaniu czystości i zachowuje swój wygląd na długo. 

Wyprodukowano w Niemczech.

Podkład tekstylny ułatwiający renowację.

Wysoki komfort pod stopami.

Redukcja dźwięków do 19dB.

Odporna na zadrapania i plamy.

15 lat gwarancji

rodzaj wykładziny: PCV

format: w rolce

grupa wykładzin: heterogeniczna 

klasa użyteczności: 23/32

grubość całkowita: 2,8 mm

grubość warstwy użytkowej: 0,35 mm

zabezpieczenie: Extreme Protection

szerokość rolki: 4m

waga całkowita: 1760 gr/m2

natężenie ruchu: średnie 

rozmiar: 25 mb x 4 m tj. 100 m2

Do rolki niestandardowej dodajemy koszt cięcia - 173,00 zł/brutto

 

Minimalna ilość zamówienia - 8 m2.

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 7-10 dni

Cena:

39,90 zł

Cena netto: 32,44 zł

m2

WYKŁADZINA TARKETT ICONIK 280 TEX - NORDIC OAK LIGHT BROWN szer. - 4m

WYKŁADZINA TARKETT ICONIK 280 TEX - NORDIC OAK LIGHT BROWN szer. - 4m
WYKŁADZINA TARKETT ICONIK 280 TEX - NORDIC OAK LIGHT BROWN szer. - 4m

MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY

Kolekcja wykładzin winylowych ICONIK 280Tex do zastosowań domowych to idealne rozwiązanie do szybkiej i łatwej renowacji. Specjalny podkład tekstylny sprawia, że drobne niedoskonałości nierównego podłoża pozostają niewidoczne, a dodatkowo zapewnia wyższy komfort termiczny i akustyczny, pomagając stworzyć przytulny dom. Kolekcja oferuje bogactwo kolorów, wzorów i tekstur, odwzorowujących piękno kamienia, ceramiki i drewna. Dzięki powłoce Extreme Protection podłoga jest łatwa w utrzymaniu czystości i zachowuje swój wygląd na długo. 

Wyprodukowano w Niemczech.

Podkład tekstylny ułatwiający renowację.

Wysoki komfort pod stopami.

Redukcja dźwięków do 19dB.

Odporna na zadrapania i plamy.

15 lat gwarancji

rodzaj wykładziny: PCV

format: w rolce

grupa wykładzin: heterogeniczna 

klasa użyteczności: 23/32

grubość całkowita: 2,8 mm

grubość warstwy użytkowej: 0,35 mm

zabezpieczenie: Extreme Protection

szerokość rolki: 4m

waga całkowita: 1760 gr/m2

natężenie ruchu: średnie 

rozmiar: 25 mb x 4 m tj. 100 m2

Do rolki niestandardowej dodajemy koszt cięcia - 173,00 zł/brutto

 

Minimalna ilość zamówienia - 8 m2.

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 7-10 dni

Cena:

39,90 zł

Cena netto: 32,44 zł

m2

WYKŁADZINA TARKETT ICONIK 280 TEX - POWEL OAK BLONDE szer. - 4m

WYKŁADZINA TARKETT ICONIK 280 TEX - POWEL OAK BLONDE szer. - 4m
WYKŁADZINA TARKETT ICONIK 280 TEX - POWEL OAK BLONDE szer. - 4m

MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY

Kolekcja wykładzin winylowych ICONIK 280Tex do zastosowań domowych to idealne rozwiązanie do szybkiej i łatwej renowacji. Specjalny podkład tekstylny sprawia, że drobne niedoskonałości nierównego podłoża pozostają niewidoczne, a dodatkowo zapewnia wyższy komfort termiczny i akustyczny, pomagając stworzyć przytulny dom. Kolekcja oferuje bogactwo kolorów, wzorów i tekstur, odwzorowujących piękno kamienia, ceramiki i drewna. Dzięki powłoce Extreme Protection podłoga jest łatwa w utrzymaniu czystości i zachowuje swój wygląd na długo. 

Wyprodukowano w Niemczech.

Podkład tekstylny ułatwiający renowację.

Wysoki komfort pod stopami.

Redukcja dźwięków do 19dB.

Odporna na zadrapania i plamy.

15 lat gwarancji

rodzaj wykładziny: PCV

format: w rolce

grupa wykładzin: heterogeniczna 

klasa użyteczności: 23/32

grubość całkowita: 2,8 mm

grubość warstwy użytkowej: 0,35 mm

zabezpieczenie: Extreme Protection

szerokość rolki: 4m

waga całkowita: 1760 gr/m2

natężenie ruchu: średnie 

rozmiar: 25 mb x 4 m tj. 100 m2

Do rolki niestandardowej dodajemy koszt cięcia - 173,00 zł/brutto

 

Minimalna ilość zamówienia - 8 m2.

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 7-10 dni

Cena:

39,90 zł

Cena netto: 32,44 zł

m2

WYKŁADZINA TARKETT ICONIK 280 TEX - POWEL OAK GOLD szer. - 4m

WYKŁADZINA TARKETT ICONIK 280 TEX - POWEL OAK GOLD szer. - 4m
WYKŁADZINA TARKETT ICONIK 280 TEX - POWEL OAK GOLD szer. - 4m

MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY

Kolekcja wykładzin winylowych ICONIK 280Tex do zastosowań domowych to idealne rozwiązanie do szybkiej i łatwej renowacji. Specjalny podkład tekstylny sprawia, że drobne niedoskonałości nierównego podłoża pozostają niewidoczne, a dodatkowo zapewnia wyższy komfort termiczny i akustyczny, pomagając stworzyć przytulny dom. Kolekcja oferuje bogactwo kolorów, wzorów i tekstur, odwzorowujących piękno kamienia, ceramiki i drewna. Dzięki powłoce Extreme Protection podłoga jest łatwa w utrzymaniu czystości i zachowuje swój wygląd na długo. 

Wyprodukowano w Niemczech.

Podkład tekstylny ułatwiający renowację.

Wysoki komfort pod stopami.

Redukcja dźwięków do 19dB.

Odporna na zadrapania i plamy.

15 lat gwarancji

rodzaj wykładziny: PCV

format: w rolce

grupa wykładzin: heterogeniczna 

klasa użyteczności: 23/32

grubość całkowita: 2,8 mm

grubość warstwy użytkowej: 0,35 mm

zabezpieczenie: Extreme Protection

szerokość rolki: 4m

waga całkowita: 1760 gr/m2

natężenie ruchu: średnie 

rozmiar: 25 mb x 4 m tj. 100 m2

Do rolki niestandardowej dodajemy koszt cięcia - 173,00 zł/brutto

 

Minimalna ilość zamówienia - 8 m2.

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 7-10 dni

Cena:

39,90 zł

Cena netto: 32,44 zł

m2
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl