Jak kupować?

1.Pierwszym etapem zamówienia jest dokonanie wyboru dywanu lub wykładziny z pomocą naszej witryny internetowej. Dywany, które zamierzacie Państwo zamówić znajdą się wówczas w Państwa internetowym koszyku. W razie problemów możecie Państwo skorzystać z pomocy. Po dokonaniu wyboru dywanu wypełniacie Państwo internetowy formularz zamówienia. Wszystkie pola formularza zamówienia są obligatoryjne. Jego wypełnienie i wysłanie jest równoznaczne ze złożeniem wiążącego zamówienia. Przy zakupie listew kolor listew wpisujemy w uwagach.

2. Następnie sklep internetowy (F.H.U.KARIM) potwierdza przyjęcie zamówienia. Wówczas również precyzowany jest termin jego realizacji. Zazwyczaj wynosi on do 3 dni roboczych. Może się okazać, że nie każdy dywan w zamówionym rozmiarze i kolorze jest dostępny od razu. W takim przypadku określamy indywidualnie czas oczekiwania na towar. Wysyłamy pisemne potwierdzenie zamówienia (pro-forma), które może być podstawą przedpłaty należności.

3.Zamówiony towar wysyłany jest po przyjęciu i potwierdzeniu zamówienia (lub w przypadku przedpłaty - po wpłynięciu gotówki na nasze konto). W zależności od Państwa wyboru możliwe są dwa sposoby transportu: ◦Przesyłka kurierska UPS (www.ups.com), lub innym przewoźnikiem. Odbiór własny po otrzymaniu potwierdzenia umówionego terminu wizyty w sklepie.

4.Płatność gotówkowa ma miejsce przy odbiorze towaru lub może być zrealizowana w formie przedpłaty gotówkowej na podstawie pisemnego potwierdzenia przyjęcia zamówienia (faktury pro-forma).

5.Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT lub paragon. Faktura VAT lub paragon wystawiane są w chwili, gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl